TRENING PERSONALNY

Interesuje Cię indywidualny trening z trenerem personalnym? Świetnie!
Oto nasi trenerzy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą Ci w walce o idealną sylwetkę.

ADAM
BURDANOWSKI

Trener personalny i doradca żywieniowy z Bydgoszczy

Jestem miłośnikiem sportu i zdrowego stylu życia. Aktywnym sportowcem i tatą. Wiem, że masz mało czasu na trening, ja też. Da się. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie optymalne, wysłucham Twoich potrzeb. Nie z każdego treningu musisz wychodzić na czworaka. Twoje samopoczucie jest najważniejsze, a nie moje ambicje.

Zapisy:

Zuzanna
Kuniszyk

Utytułowana zawodniczka brazylijskiego jiu-jitsu, prowadzi zajęcia z boksu z elementami samoobrony dla kobiet. Gwarantuje połączenie mocnego treningu w cudownej i kobiecej atmosferze, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności oraz pewność siebie. Jest również trenerem ogólnorozwojowym oraz prowadzi prywatne treningi z boksu dla kobiet.

Zapisy:

Michał
Wierzchucki

Nazywam się Michał Wierzchucki i jestem trenerem personalnym, pasjonatem sportu oraz czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. Swoją wiedzę zdobywałem podczas licznych szkoleń oraz samodzielnie przeglądając zakątki Internetu. Moim celem jest bycie takim trenerem dla moich klientów, jakiego ja sam chciałbym mieć. Jeżeli szukasz trenera, który ma duże doświadczenie oraz jest zaangażowany we współpracę, a przy okazji przeszedł przez wszystkie etapy rozwoju sylwetki i doskonale wie, z czym się to wiąże DOBRZE TRAFIŁEŚ/TRAFIŁAŚ. Napisz do mnie, a razem zrealizujemy Twój cel!

Zapisy:

Marcin
Osak

Jestem trenerem personalnym i jednocześnie zawodnikiem sportów sylwetkowych, a swoją pasję zawsze przekładam na pracę z uśmiechem. Specjalizuję się w treningu siłowym oraz ogólnorozwojowym. Po kilku latach w branży wielu moich podopiecznych przeszło pełne satysfakcji zmiany sylwetkowe, ale też mentalne. Każdemu klientowi zapewniam indywidualną, spersonalizowaną opiekę. Jeśli chcesz zmienić siebie pod moimi skrzydłami -napisz, umówimy się na konsultację, zaczynając wspólną drogę do osiągnięcia wymarzonego celu.

Zapisy:

Pytania i odpowiedzi

Nic prostszego! Zadzwoń do recepcji klubu tel. 52 320-00-19 i umów się na bezpłatną konsultację z wybranym przez Ciebie trenerem lub napisz do jednego z nich maila.

Czas treningu to ok. 55 minut do max. 70 minut. Wygodny strój, sportowe obuwie, ręcznik i butelka wody to wszystko czego potrzebujesz.

 

Ceny i pakiety ustalane są indywidualnie z każdym z trenerów.

WPADAJ NA INSTAGRAM