• Pon - Pt 6:30 - 22:00 | Sobota: 8:00 - 18:00 | Niedziela: 9:00 - 15:00

Siłownia Maximus

Maximus to wyjątkowe miejsce, niezwykły klub, w którym poczujesz się jak w domu. Panuje u nas  serdeczna i rodzinna atmosfera, a nasi klienci są również naszymi przyjaciółmi. Zawsze będziesz chciał do nas wracać. Mamy miły i profesjonalny personel do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z chęcią odpowiadamy na Wasze  pytanie służymy pomocą i rada.

Jest to miejsce dla każdego niezależnie od płci, wieku czy rozmiaru. Każdy czuje się u nas  dobrze, czekamy właśnie na Ciebie, by spełnić Twoje oczekiwania.

AKCEPTUJEMY KARTY: BENEFIT SYSTEMS | FITPROFIT | OK SYSTEM

Wchodzisz za darmo, bez umawiania i wcześniejszych zapisów. Korzystasz bez opłat z całego sprzętu i zajęć dostępnych w klubie

Skontaktuj się z nami

Nasza siłownia oferuje Państwu dwie sale treningowe oraz przestronną salę SIŁOWĄ, Cały obiekt wyposażony jest w sprzęty kilku znanych firm takich jak OLIMP&OLYMP i LIFE FITNESS, Technogym, Schwinevolution , Pawer Plate, Reebok. Ponadto w klubie dysponujemy  gabinetem masażu oferującym usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauną  oraz sklepem z odzywkami. W naszym klubie można także napić się kawy w miłym towarzystwie, wypić koktajl proteinowy a także odżywkę przed treningową.

Jako jedni z nielicznych w Bydgoszczy Maximus w swojej kadrze trenerskiej posiada Mistrzów dyscyplin takich jak kulturystyka, fitness a także strong man. Nasi instruktorzy posiadają prestiżowe certyfikaty najważniejszych szkół fitnessowych w Polsce i na Świecie.

Oferujemy także usługi dietetyczne oraz rozpisywanie planów dietetyczno-suplementacyjnych. Bazujemy nie tylko na suchych teoriach ale także względach praktycznych, dlatego też oprócz skuteczności nasze diety nie męczą.

Promocja zdrowego stylu życia i walka z otyłością w klubie fitness Maxi Sport w Bydgoszczy.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.