c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED

Robert Szczepański

Robert Szczepański - STRONGMAN

Właścicielem naszej siłowni Bydgoszcz Maximus jest Robert Szczepański wraz z żoną Magdaleną, która jest jednocześnie managerem klubu Maximus. Utytułowany Strong Man, Mistrz Świata i kraju, jeden z czołowych światowych siłaczy.

Robert Szczepański trenował boks oraz trójbój siłowy. W 1993 r. zdobył brązowy medal w boksie na Mistrzostwach Polski Juniorów. W 2002 r. zadebiutował jako strongman. Jest zrzeszony w federacji siłaczy IFSA i sklasyfikowany na bardzo wysokiej, szóstej pozycji. Obecnie jest jedynym Polakiem w tej federacji.
Robert Szczepański wziął udział we wszystkich trzech edycjach indywidualnych Mistrzostw Świata IFSA Strongman, w latach 2005, 2006 i 2007.

Po pierwszym dniu Mistrzostw Świata IFSA Strongman 2005, rozgrywanych w mieście Québec zajmował czwarte miejsce, ex aequo z Wasylem Wirastiukiem. W drugim, ostatnim dniu doznał kontuzji, w wyniku której ukończył zawody dopiero na dziewiątej pozycji. Najwyższą dotychczas lokatę, szóste miejsce, wywalczył na Mistrzostwach Świata IFSA Strongman 2006, w Reykjavíku.

Wziął udział jeden raz w Drużynowych Mistrzostwach Świata Par Strongman, w roku 2007, rozgrywanych w Wilnie, gdzie zajął siódme miejsce.