c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Grafik zajęć

GRAFIK ZAJĘĆ - #MAXIMUSGYM

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
SHAPE
09:00
10:00
Dorota
POWER GYM
09:00
10:00
Olson
PŁASKI BRZUCH
09:00
10:00
Dorota
SHAPE
09:00
10:00
Olson
CELLULIT KILLER
09:00
10:30
Olson (1.5H)
TBC
09:00
10:00
Kasia
09:30
CROSS TABATA
09:30
10:30
Adam
10:00
TBC
10:00
11:00
Dorota
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
PŁASKI BRZUCH
10:00
11:00
Kasia
10:30
17:00
TRX - NOWOŚĆ
17:00
18:00
Adam
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17:00
18:00
Kasia
SHAPE
17:00
18:00
Nicole
17:30
INTERWAŁ
17:30
18:00
Perola
18:00
CROSS SHAPE
18:00
19:00
Olson
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
KETTLEBELL
18:00
19:00
Perola
TBC
18:00
19:00
Dorota
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
18:30
19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI
19:00
20:00
Perola
ZUMBA
19:00
20:00
Marzena
TRX - NOWOŚĆ
19:00
20:00
Adam
19:30
CROSS SHAPE
19:30
21:00
Olson (1,5h)
20:00
PŁASKI BRZUCH
20:00
21:00
Adam
SHAPE
20:00
21:00
Perola
MOBILITY / POWER GYM
20:00
21:30
Perola (1,5H)
TRX STRONG
20:00
21:00
Adam
20:30
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
PŁASKI BRZUCH
10:00
11:00
Kasia
10:30
17:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17:00
18:00
Kasia
17:30
18:00
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
18:30
19:00
ZUMBA
19:00
20:00
Marzena
19:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
SHAPE
09:00
10:00
Dorota
PŁASKI BRZUCH
09:00
10:00
Dorota
SHAPE
09:00
10:00
Olson
CELLULIT KILLER
09:00
10:30
Olson (1.5H)
TBC
09:00
10:00
Kasia
09:30
10:00
TBC
10:00
11:00
Dorota
10:30
17:00
TRX - NOWOŚĆ
17:00
18:00
Adam
SHAPE
17:00
18:00
Nicole
17:30
INTERWAŁ
17:30
18:00
Perola
18:00
TBC
18:00
19:00
Dorota
18:30
19:00
TRX - NOWOŚĆ
19:00
20:00
Adam
19:30
20:00
PŁASKI BRZUCH
20:00
21:00
Adam
SHAPE
20:00
21:00
Perola
20:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
POWER GYM
09:00
10:00
Olson
09:30
CROSS TABATA
09:30
10:30
Adam
10:00
18:00
CROSS SHAPE
18:00
19:00
Olson
KETTLEBELL
18:00
19:00
Perola
18:30
19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI
19:00
20:00
Perola
19:30
CROSS SHAPE
19:30
21:00
Olson (1,5h)
20:00
MOBILITY / POWER GYM
20:00
21:30
Perola (1,5H)
TRX STRONG
20:00
21:00
Adam
20:30
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
SHAPE
09:00
10:00
Dorota
POWER GYM
09:00
10:00
Olson
PŁASKI BRZUCH
09:00
10:00
Dorota
SHAPE
09:00
10:00
Olson
CELLULIT KILLER
09:00
10:30
Olson (1.5H)
TBC
09:00
10:00
Kasia
09:30
CROSS TABATA
09:30
10:30
Adam
10:00
TBC
10:00
11:00
Dorota
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
GIMNASTYKA 50+
10:00
11:00
Olson
PŁASKI BRZUCH
10:00
11:00
Kasia
10:30
17:00
TRX - NOWOŚĆ
17:00
18:00
Adam
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17:00
18:00
Kasia
SHAPE
17:00
18:00
Nicole
17:30
INTERWAŁ
17:30
18:00
Perola
18:00
CROSS SHAPE
18:00
19:00
Olson
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
KETTLEBELL
18:00
19:00
Perola
TBC
18:00
19:00
Dorota
ZUMBA
18:00
19:00
Marzena
18:30
19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI
19:00
20:00
Perola
ZUMBA
19:00
20:00
Marzena
TRX - NOWOŚĆ
19:00
20:00
Adam
19:30
CROSS SHAPE
19:30
21:00
Olson (1,5h)
20:00
PŁASKI BRZUCH
20:00
21:00
Adam
SHAPE
20:00
21:00
Perola
MOBILITY / POWER GYM
20:00
21:30
Perola (1,5H)
TRX STRONG
20:00
21:00
Adam
20:30
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!